کینگ سرور | کاهش پینگ بازی > آموزش ها > کاهش پینگ فیفا | آی پی ثابت فیفا
کاهش پینگ فیفا | آی پی ثابت فیفا

کاهش پینگ فیفا | آی پی ثابت فیفا

بازی‌های اسپورت و ورزشی یکی دیگر از مهیج‌ترین بازی‌ها و یا شاید پرطرفدارترین بازی ویدیوئی باشد. فوتبال در بین دیگر شاخه‌های ورزشی بیشترین طرفدار را دارد و این موضوع درباره بازی‌های ویدیویی نیز صادق می‌باشد. بارها سعی کردید که به گیم‌نت‌ها برویم و دوستان خود را به چالش بکشیم و اوقات خوشی را برای خود ایجاد کنیم. حال بازی Fifa برای راحتی این کار قابلیت بازی آنلاین چند نفره را به این سبک از بازی‌ها اضافه کرده است. شما از طریق اینترنت به راحتی می‌توانید با دیگر افراد در سراسر دنیا بازی کنید و حریفان خود را به چالش بکشید. اما اینترنت ایران از سرعت خوبی برخوردار نمی‌باشد و برای این بازی باید پینگ پایینی داشته باشید. از این رو در این مقاله قصد داریم به نحوه کاهش پینگ فیفا بپردازیم تا از پینگ پایین خود لذت ببرید.

بازی Fifa

کاهش پینگ فیفا

بازی Fifa و PES از مشهورترین بازی‌های فوتبالی می‌باشند. طرفداران Fifa از PES بیشتر می‌باشد و همچنین گیم پلی و گرافیک بهتری نسبت به PES دارد. همانطور که بیان کردیم، این بازی شبیه ساز دنیای فوتبال می‌باشد که ما علاقه زیادی به تماشا کردن آن از تلویزیون را داریم. حال تصور کنید که خود شما به جای یکی از شخصیت‌های معروف در دنیای فوتبال یا یکی از تیم‌های بزرگ در حال بازی کردن می‌باشید. چقدر این موضوع می‌تواند برای شما مفرح و شادی بخش باشد و کمتر کسی را پیدا خواهید کرد که از انجام این بازی خسته شود. بازی فیفا با افزودن ویژگی چند نفره آنلاین طرفداران خود را در سراسر دنیا شگفت زده کرد. در کشور ایران نیز ما تعداد بسیار زیادی گیمر حرفه‌ای داریم که به صورت حرفه‌ای مشغول به بازی کردن می‌باشند. اما مشکلی که اکثر همه آن‌ها با آن سرو کله می‌زنند، افزایش پینگ بازی می‌باشد. در ادامه به شما خواهیم آموخت که نحوه کاهش پینگ فیفا به چه صورت است و از کجا می‌توان آی پی ثابت فیفا خریداری کرد.

پینگ چیست؟

پینگ به مدت زمان ارسال داده‌ها از سیستم شما به سرور و برگشت دادن آن از سرور بازی به سیستم شما گفته می‌شود. حال هر چه مدت زمان ارسال این داده‌ها افزایش یابد، پینگی که شما در بازی خواهید داشت، بالا می‌باشد. گاهی افزایش پینگ به خاطر اختلالی می‌باشد که در خود سرورهای بازی رخ داده است که در این صورت از شما کاری بر نمی‌آید و پینگ شما تا زمانی که سرورهای بازی به حالت عادی خود برنگردند، پینگ شما تغییری نخواهد کرد. با استفاده از روش‌هایی که در مرحله بعد مقاله کاهش پینگ فیفا بیان خواهیم کرد، راه‌های کاهش پینگ Fifa را به خوبی یاد خواهید گرفت.

نحوه کاهش پینگ فیفا

کاهش پینگ فیفا

بازی فیفا یکی از بازی‌های ویدیویی می‌باشد که طرفداران زیادی را در ایران دارد. اکثر گیمرهای خوب این بازی را به بازی PES ترجیح می‌دهند، چرا ;i تاکنیک، تکنیک و گرافیک بهتری نسبت به رقیب خود دارد. برای این که عملکرد خوبی را از خود در بازی به جا بگذارید، باید پینگ پایینی داشته باشید. برای این که پینگ خود را در بازی کاهش دهید، دو راه وجود دارد: 1. خرید آی پی ثابت فیفا 2. کاهش پینگ به صورت دستی. با استفاده از این دوراه می‌توانید پینگ کمی را تجربه کنید، پیشنهاد می‌کنیم سرویس کاهش پینگ را خریداری کنید. چرا که با سرویس کاهش پینگ Fifa، پینگی کمتر از 50 را تجربه خواهید کرد.

خرید سرویس کاهش پینگ فیفا

کاهش پینگ فیفا

سرویس‌های کاهش پینگ زیادی را در فضای اینترنت پیدا می‌کنید، اما کدام یک از آن‌ها بهترین سرویس کاهش پینگ فیفا را ارائه می‌دهند. وبسایت کینگ سرور در زمینه ارائه بهترین سرویس‌های کاهش پینگ فعالیت می‌کند. با خرید سرویس کاهش پینگ fifa کینگ سرور پینگی که در زمان بازی خواهید داشت، کمتر از 30 خواهد بود. با پینگی کمتر از 30 هیچ گاه در اجرای بازی به مشکل نخواهید خورد و به راحتی می‌توانید تکنیک‌ها و حرکات خود را در بازی اجرا کنید. به صورت دستی هم می‌توانید پینگ خود را در بازی کاهش دهید، اما شاید 10 یا 20 پینگ شما را کاهش دهید و برای ما ایرانیان که با پینگ بالای 130 زندگی می‌کنیم، فرقی ندارد. پس خرید سرویس کاهش پینگ را در دستور کار خود قرار دهید، همچنین این را بدانید که برای بازی‌های دیگری نظیر پابجی، وارزون، اپکس و فورتنایت نیز می‌تواین داز این سرویس استفاده کنید.

کاهش پینگ به صورت دستی

  • استفاده از DNS:شرکت‌های گوگل و CloudFire دو شرکت بزرگ در ارائه بهترین DNSها می‌باشند. شما با استفاده از این DNSها می‌توانید پینگ بازی فیفا را تا مقداری کاهش دهید و به راحتی حریفان خود را شکست دهید. برای این که از DNSها استفاده کنید و آن‌ها را بر روی سیستم خود اجرا کنید، مقاله کاهش پینگ پابجی را مطالعه کنید.
  • قرار دادن تنظیمات بازی بر روی حالت نرمال
  • وصل کردن مودم به دستگاه با کابل LAN

جمع بندی

بازی فیفا از آن دسته از بازی‌های ویدیویی می‌باشد که طرفداران زیادی دارد. کمتر کسی را پیدا خواهید کرد که این بازی را حداقل یکبار انجام نداده باشد و با آن خاطره نداشته باشد. حالت چند نفره این بازی نیز بسیار مهیج و جالب می‌باشد که با استفاده از این ویژگی می‌توانید گیمرهای دیگری را در خارج از ایران به چالش بکشید. اما به چالش کشیدن گیمرهای خارجی با آن اینترنت پر سرعتی که دارند، کمی مشکل می‌باشد. با استفاده از سرویس کاهش پینگ فیفا دیگر نیازی به این نگرانی نمی‌باشد و اگر از مهارت بالایی برخوردار باشید، به راحتی می‌توانید آن‌ها را شکست دهید. ما در این مقاله سعی بر این داشتیم که شما را با بهترین آی پی ثابت فیفا آشنا کنیم تا دیگر نگران پینگ بالای خود نباشید.