کینگ سرور | کاهش پینگ بازی > آموزش ها > کاهش پینگ بازی فری فایر | آموزش جامع کاهش پینگ Free Fire به همراه نکات طلایی
کاهش پینگ بازی فری فایر | آموزش جامع کاهش پینگ Free Fire به همراه نکات طلایی

کاهش پینگ بازی فری فایر | آموزش جامع کاهش پینگ Free Fire به همراه نکات طلایی

این بازی فری فایر در بین پلیر‌ها بسیار محبوب شده است که دلیل این محبوبیت و پرطرفدار بودن آن سبک اکشن و تلاش برای بقا در این بازی بتل رویال می‌باشد که این بازی از سوی استودیوی ۱۱۱dots Studio ساخته شده است. فری فایر برای دستگاه‌های اندروید و آی‌او‌اس منتشر شده است که محبوبیت زیادی را به خود اختصاص داده که در سال 2019 و 2020 به بیشترین حد دانلود خود در بازی‌های موبایل رسید و جایزه خود را از برنامه گوگل پلی دریافت کرد همچنین فری فایر در این سال‌ها به بهترین بازی سال تبدیل شد. در این بازی شما نیاز به پینگ بالا دارید و همیشه ایرانیان برای بازی‌های بتل رویال از مشکل پینگ بر خودار هستند که دلیل آین مشکل حجم بالایی پلیر‌ها می‌باشد که همچنین در ادامه برای شما کاربران نحوه کاهش پینگ بازی فری فایر را شرح می‌دهیم.

فری فایر چیست؟

فری فایر چیست؟با ساخت بازی‌های بتل رویال و اکشن، این نوع بازی‌ها در میان پلیر‌های جهان محبوب شد، تا آن جایی که خیلی از استودیو و کمپانی‌ها به دلیل محبوبیت بالای این نوع بازی‌ها اقدام به ساخت این سبک از بازی‌ها کردند. همچنین استودیو dots studio 111 در سال 2017 توانست  یک بازی محبوب به نام بازی فری فایر را خلق کند که فری فایر برای گوشی‌های اندروید و آی‌او‌اس در سبک اکشن به اشتراک گذاشته شد. این بازی در همان اوایل تولید به صورت رایگان در اختیار بازیکنان قرار گرفتاز این رو نیز مورد استقبال بالایی قرار گرفت.

به این نکته نیز می‌توان اشاره کرد که  این بازی شباهت بسیاری با بازی پابجی موبایل دارد برای فهم از محیط فری فایر می‌توان گفت در محلی دور افتاده در یک جزیره با 50 بازیکن به صورت آنلاین که باید برای زنده ماندن خود تلاش کنند. توجه داشته باشید برای عمکلرد بهتر نیاز به پینگ مناسب دارید که بتوانید به راحتی و بدون لگ به بازی خود ادامه دهید که برای کاهش پینگ بازی فری فایر نیاز به آموزش دارید. دلیل اینکه این بازی بین گیمر‌ها مورد استقبال قرار گرفت و پرطرفدار شد این بود که بازیکنان می‌توانند با تمام پلیر‌های جهان در سراسر جهان به صورت آنلاین باهم بازی کنند که از تنوع بالایی در انجام دادن مراحل بازی و مأموریت‌ها روبرو می‌شوید همچنین این بازی از گیم پلی جذاب و گرافیک با کیفیت، همراه با موسیقی متن زیبا برخودار می‌باشد.

بیشتر بخوانید: کاهش پینگ وارزون

گیم پلی بازی فری فایر

گیم پلی بازی فری فایرفری فایر یک بازی بیتل رویال در سبک اکسن می‌باشد که برای بقای خود بایستی در یک جزیره دور افتاده به جمع‌آوری تجهیزات، مهمات، اسلحه و … بروید تا در آن سطح پیروز شوید که گرافیک جذاب فری فایر باعث شده است بیشتر ایرانیان دچار مشکل پینگ در بازی فری فایر شوند که برای بازی کردن باید کاهش پینگ بازی فری فایر موبایل را انجام دهند. برای تعریف از گیم پلی بازی فری فایر، هر سطح از بازی شامل 10 دقیقه می‌باشد در زبان ساده شما بایستی در 10 دقیقه به جمع‌آوری تجهیزات خود رجوع کنید تا در مقابل حریف‌ها بتوانید استادگی کنید و پیروز بیت رویال شوید. در مرحله اول با شروع بازی در یک هواپیما هستین که می‌‌توانید به صورت دلخواه در هر منطقه‌ای از این بازی فرود داشته باشید که فرود شما با یک چتر نجات می‌باشد.

به این نکته توجه داشته باشید که برای فرود اول بهتر است در منطقه‌ای که پلیر یا گیمر‌های کمتری به آن محل رفتند که سعی به جمع‌آوری مهمات دارند فرود را انجام دهید. پس از فرود شما در مقابل 49 پلیر دیگر قرار می‌گیرید که همان طور که برای بقا و پیروزی در این جریزه می‌کوشید حریف‌های شما نیز به بقا خود فکر می‌کنند که به طور خلاصه تنها هدف مهم بازی فری فایر تلاش برای زنده ماندن است در نظر داشته باشید مهارت‌های کمین کردن و لوت کردن یا همان جمع‌آوری مهمات برای این است که بتوانید زنده بمانید.

بیشتر بخوانید: آموزش نصب DNS روی کنسول

نکات مهم در بازی فری فایر

نکات مهم در بازی فری فایربا در نظر گرفتن به نکات بازی فری فایر می‌توانید به صورت حرفه‌ای بازی کنید که به چند نکته مهم در این بازی برای نحوه عملکرد بهتر شما اشاره می‌کنیم.

چند نکته مهم در بازی فری فایر برای حرفه‌ ای شدن شامل موارد ذیل است:

  • دور ریختن سلاح‌های قدیمی و برداشتن سلاح‌های جدید
  • از زمین‌های باز دوری کنید و به پناه گرفتن در سنگر‌ها بروید
  • برداشتن تجهیزات و گذاشتن آن‌ها در کوله پشتی برای استفاده درست از اسلحه‌ها
  • برای جمع‌آوری مهمات و زنده ماندن فرود آمدن در مکان‌های خلوت
  • با در نظر گرفتن از مینی مپ که می‌توانید از خطرات اطراف خود باخبر شوید
  • قبل از وارد شدن به مبارزه به تهیه وسایلی از قبیل محافظ سر و بدنه، جعبه کمک‌های اولیه، دو سلاح اصلی و موارد دیگر
  • توجه به جعبه‌های که برای پشتیبانی از آسمان فرود می‌آید که افراد زیادی برای بدست آوردن تجهیزات داخل جعبه مبارزه می‌کنند
  • با انتخاب شخصیت‌های مناسب که دارای ویژگی‌های منحصر به فرد خود می‌باشند

بیشتر بخوانبد: معرفی صرافی اوککس

آموزش کاهش پینگ بازی فری فایر

کاهش پینگ بازی فری فایردر این نوشتار می‌خواهیم شما کاربران را به آموزش کاهش پینگ بازی فری فایر دعوت کنیم که بسیاری از کاربران ایرانی مشکل پینگ در بازی فری فایر را دارند. پینگ یا همان ping اطلاعاتی است که بین شما و سرور بازی در یک بازه زمانی رد و بدل می‌شود و اگر شما در بازی لگ بخورید به این معناست که این اطلاعات در زمان بیشتری جا به جا می‌شود و پینگ شما بالا خواهد بود و از سرعت عمل کمتری برخوردار می‌باشید. بسیاری از گیمر‌ها مشکلات پینگ بالا و لگ را همراه دارند که دلیل آن این است که ایران دسترسی ناچیزی به سرور‌های خارجی دارد که با دسترسی کمتر به سرور‌ها پینگ بالایی بوجود می‌آید اما برای رفع این مشکل راه‌هایی وجود دارد که در اختیار شما قرار خواهیم داد.

استفاده از DNS برای کاهش پینگ بازی فری فایر

استفاده از DNS بین گیمر‌ها خیلی رایج می‌باشد که گیمر‌های زیادی از آن‌ها استفاده می‌کنند که برای کاهش پینگ فری فایر موبایل می‌توان از آن استفاده کرد. اما ممکن است در حین بازی کردن DNS شما قطع شود که اتصال دوباره آن کمی زمان بر است که در بازی‌های آنلاین بایستی تمام وقت حضور داشته باشید که با قطع شدن DNS شما ممکن از بازی خارج شوید و یا باز لگ بخورید.

فی//لترشکن برای کاهش پینگ فری فایر موبایل

استفاده از فیل//لترشکن برای رفع کردن تحریم بازی خوب عمل کند ولی ممکن است پینگ شما در بازی رو به بالا برود که این امر برای یک گیمر زیاد قابل پسند نیست از طرفی دیگر شاید لازم شود که خیلی از سرور‌ها و حالات اتصال مختلف را تست کنید تا به یک نتیجه درست برسید.

خرید سرویس کاهش پینگ بازی فری فایر

آرزوی هر گیمری اینترنت پر سرعت بدون قطع و وصلی می‌باشد و یکی از روش‌هایی که می‌توانید پینگ بازی فری فایر کاهش دهید خرید سریس‌هایی با پایین ترین قیمت و بالاترین کیفیت از سایت کینگ سرور است که سایت کینگ سرور در زمینه کاهش پینگ بازی فعالیت حرفه‌ای دارد. همچنین اگر با خرید سرویس کاهش پینگ در اجرای آن به مشکل بربخورید می‌توانید از پشتیبانی 24 ساعته آن استفاده ببرید. با خرید برنامه کاهش پینگ freefire پینگ شما به کمتر از 30 تا می‌رسد که این پینگ سبب می‌شود شما به راحتی و بدون لگ حریفان خود را شکست دهید و دیگر پینگ بالا باعث نمی‌شود که شما از بازی بیرون روید چون دیگر از پینگ بالا خبری نیست. اگر چه در بازی تتن آرنا مشکل پینگ بالا دارید می‌توانید برای کاهش پینگ بازی تتن آرنا به این وب سایت رجوع کنید.

سخن آخر

در اول باید فهمید این بازی چیست؟ یک بازی در سبک بتل رویال می‌باشد که شما از طریق یک هواپیما به هر منتطه‌ای از این جزیره‌ی دور افتاده می‌توانید فرود داشته باشید و پس از فرود در مکان‌های مورد نظر شما برای بقای خود یا همان زنده ماندن، باید به جمع کردن مهمات و لوازم مورد نیاز برای مبارزه با حریفان خود تهیه کنید تا بتوانید در آخر بازی پیروز شوید. این بازی برای ایرانیان تحریم است و برای بازی کردن در آن ممکن است پینگ شما بالا باشد برای رفع این مشکل نیاز شما خرید برنامه کاهش پینگ freefire است که دیگر لازم نیست نگران باشید در بازی فری فایر به دلیل پینگ بالا مشته شوید یا از بازی بیرون افتاده شوید.

دیدگاه خود را بیان کنید :

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*
*