کینگ سرور | کاهش پینگ بازی > آی پی ثابت گیم | سرویس کاهش پینگ گیم

امروزه بازی‌های ویدیویی محبوب‌ترین سرگرمی در بین افراد علاقه مند به دنیای مجازی می‌باشد. پس از شیوع گسترده بیماری کورونا تعداد کسانی که به بازی‌های ویدیویی مشغول شدند، روزبه‌روز افزایش یافت. چرا که بیشتر وقت افراد در خانه سپری می‌شد و برای این که خود را سرگرم کنند، به این صنعت هیجان انگیز روی آوردند. اما مشکلی که با وجود افزایش گیمرها رخ داد، این موضوع سبب بالا رفتن ترافیک شبکه‌های اینترنتی و سرریز شدن(Overload) سرورهای بازی‌ها گردید. از آنجایی که اینترنت ایران پاسخ‌گویی خیلی از نیازهای ما مردم نمی‌باشد، افراد برای رفع این مشکل به آی پی ثابت گیم روی آوردند. شاید این سوال برای شما که برای اولین بار کلمه آی پی ثابت گیم را می‌شنوید، پیش آید که آی پی ثابت بازی چیست؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال ادامه مقاله را مطالعه کنید تا هم به جواب خود برسید و هم با سرویس کاهش پینگ گیم آشنا شوید.

بازی های ویدیویی

بازی های ویدیویی

پیش از شروع به توضیح و بررسی آی پی ثابت گیم، بهتر است شما را با صنعت بازی‌های ویدویی کمی بیشتر آشنا کنیم. تا چند دهه گذشته که اینترنت از سرعت بالا و مطلوبی برخوردار نبود، بیشتر بازی‌ها به صورت آفلاین بودند. اما با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی استودیوهای بازی سازی نظیر راک استار(RockStar)، یوبیسافت(Ubisoft)، تنسنت(Tencent) و غیره به سمت چند نفره کردن بازی‌های خود روی آوردند. همه شماها با بازی‌های Fortinite, Call Of Duty آشنایی دارید، این بازی توسط بزرگترین شرکت بازی سازی یعنی تنسنت ایجاد گردیده که همه ماها خاطرهای به یاد ماندنی از آن داریم. این شرکت با چند نفره کردن بازی‌های خود توانست علاقه‌مندان زیادی را به خود جذب کند. اولین سری از بازی‌های چند نفره آنلاین می‌توان به Call Of Duty4 و GTA اشاره نمود که سبک جدیدی از بازی‌های ویدیویی را روانه بازار کردند.

بیشتر بخوانید: سرویس کاهش پینگ وارزون

گیمرها تا قبل از پیدایش بازی‌های آنلاین به انجام بازی‌های نقش محور(Role Play)، داستان محور(Story Mode) و تک نفره(Single Player) مشغول بودند. اما پیدایش این سبک جدید و رضایت گیمرها از سرورهای بازی، گیمرها را به این سبک از بازی سوق داد. امروزه تعداد گیمرهای بازی‌های آنلاین به دلیل تعامل داشتن با دیگر پلیرها در سراسر دنیا از گیمرهای بازی‌های آفلاین پیشی گرفته است. هر چند گیم‌های آنلاین نمی‌توانند جای برخی از گیم‌های آفلاین نظیر The Last Of Us و God Of War را بگیرند.

مشکلات بازی های آنلاین

مشکلات بازی های آنلاین

همانطور که می‌دانید بازی‌های آنلاین به دلیل اینکه باید همواره به اینترنت متصل باشند، مشکلاتی به همراه دارند. اینترنتی که امروزه و این روزها از استفاده می‌کنیم از سرعت بالایی برخوردار نمی‌باشد و گاهاً جوابگوی گیمرها نمی‌باشد. چرا که سرورهای شرکت‌های بازی سازی در داخل ایران وجود ندارد و معمولاً در دبی یا اروپا قرار دارند. از این رو برای انجام بازی‌های آنلاین باید به این سرورها متصل شوید که گاهاً امکان دسترسی ایرانی‌ها به این سرور مشکل می‌باشد. غیر از مشکل دسترسی به سرورها و تحریم بودن ایران، گیمرها مشکل پینگ و پکت لاس نیز دارند. مشکل پینگ هم از طریق روش‌های مختلفی می‌تواند کاهش یابد که بهترین روش برای کاهش پینگ، خرید سرویس کاهش پینگ می‌باشد.

پکت لاس چیست؟

داشتن پینگی بالا برای گیمرها می‌توان خیلی زجر آور باشد، حال اگر پکت لاس نیز به آن اضافه شود مشکل گیرمها دو چندان می‌شود. پکت لاس(Packet Loss) به مجموعه‌ای از داده‌ها گفته می‌شود که در بین سرورها رد و بدل می‌شود. زمانی که چندین کامیپوتر به یکدیگر از طریق سرورها متصل می‌شوند، داده‌هایی را برای هم ارسال می‌کنند که به آن‌ها پکت(Packet) گفته می‌شود. حال تصور کنید که در بازی‌های آنلاین که چندین هزار کامپیوتر به سرورها متصل می‌شوند تا چه اندازه می‌تواند موضوع پکت لاس مهم باشد. حال مشکل پکت لاس چه زمانی رخ می‌دهد؟ پکت لاس زمانی اتفاق می‌افتد که داده‌ها به سمت سرورها و دیگر رایانه‌ها به درستی انتقال نیابد. پینگ بالای شما در اتفاق افتادن این موضوع بی دخیل نمی‌باشد و یکی از عوامل اصلی افزایش پکت لاس می‌باشد. برای آشنایی بیشتر با پکت لاس و نحوه کاهش پکت لاس، می‌توانید مقاله پکت لاس چیست را مطالعه کنید.

آی پی ثابت چیست؟

آدرس اینترنتی شما در واقع همان آی پی ثابت شما است که قادر به تغییر می‌باشد. ای پی ثابت هر شخص با شخص دیگری متفاوت می‌باشد و مختص به کشور محل سکونت او می‌باشد. به عنوان مثال ایرانیانی که در فضای اینترنت فعالیت می‌کنند، هویت آن‌ها از طریق آی پی آدرس شناسایی می‌شود. از طریق آی پی ثابت ایران امکان دسترسی به خیلی از وبسایت‌های خارجی وجود ندارد و همیشه کاربران ایرانی از برنامه‌های تغییر آی پی استفاده می‌کنند. استفاده از برنامه‌های تغییر آی پی مشکلات زیادی برای گیمرها به همراه دارد، چرا که از سرورهای اشتراکی استفاده می‌کنند. حال سوال اینجاست که چرا گیمرها باید از آی پی ثابت گیم استفاده کنند.

پینگ چیست؟

زمان رفت و برگشت داده‌ها بین سرورها و کامپیوترهای گیمرها را پینگ می‌گویند. اگر مدت زمان ارسال این داده‌ها افزایش یابد، پینگ شما زیاد خواهد شد و شما در اجرای بازی به مشکل خواهید خورد. بارها در بازی‌های تیراندازی حریف خود را کشتید، اما متوجه می‌شوید که کسی که کشته شده شما می‌باشد نه دشمن. این موضوع به این دلیل رخ می‌دهد که پینگ شما بالا می‌باشد و داده‌ها از سمت شما دیر به سرور می‌رسد. همین باعث می‌شود که در نبردهای تن به تن شکست بخورید و منجر به ناراحتی و اعصاب خوردی شما شود. برای این که پینگ پایینی داشته باشید باید از سرویس‌های کاهش پینگ استفاده کنید که دیگر این مشکل‌ها را نداشته باشید.

چرا نیاز به آی پی ثابت گیم داریم؟

چرا نیاز به آی پی ثابت گیم داریم؟

گیمرها برای اینکه بتوانند از تحریم‌ها و موانع مختلف در بازی‌های آنلاین عبور کنند، نیاز به تهیه آی پی ثابت دارند. گیمرها باری اینکه پینگ کمتری در بازی‌ها داشته باشند و به راحتی بازی‌های آنلاین را اجرا کنند، در وهله اول نیاز به اینترنتی قوی دارند. پس از تهیه این مورد، همانطور که می‌دانید ایران کشوری تحریم شده است، از این رو برای عبور از تحریم‌ها به آی پی ثابت گیم نیاز دارید. اما سوالی که پیش می‌انید این است که v*p*n نیز همین کار سرویس‌های کاهش پینگ و آی پی ثابت را انجام می‌دهد. در جواب به این سوال باید گفت که برنامه‌های تغییر آی پی در هر زمان به شما آی پی جدیدی اختصاص می‌دهند و از طرفی این سرورها اشتراکی می‌باشند. سرورهای اشتراکی عموماً ترافیک و سرعت پاییینی دارند که برای گیم نمی‌توان از آن‌ها استفاده کرد. در بخش بعدی مقاله ای پی ثابت گیم شما را با تفاوت سرورهای اشتراکی و اختصاصی آشنا خواهیم کرد.

تفاوت سرورهای اشتراکی و اختصاصی

سرورهای اشتراکی عمده تفاوتی که با سرورهای اختصاصی دارند در سرعت و ترافیک می‌باشد. سرورهای اختصاصی و سرویس‌های کاهش پینگ به این صورت عمل می‌کنند که به شما ای پی ثابتی اختصاص می‌دهند. این سرورها از ترافیک پایینی و سرعت آپلود و دانلود بالاتری نسبت به سرورهای اشتراکی دارند. از طرفی دیگر سرورهای اختصاصی قطعی ندارند و در هنگام بازی کردن احتمال خیلی کمی وجود دارد که دیسکانکت شوید. پس از این رو خرید سرورهای اختصاصی برای گیم خیلی به صرفه‌تر و اعصاب خوردی کمتری را برای شما به همراه خواهد داشت.

اثرات منفی V*PN بر پینگ

ایران کشوری تحریم شده می‌باشد از این رو دسترسی به برخی از بازی‌های آنلاین از طریق آی پی ایران وجود ندارد. اولین راهی که به ذهن گیمرها برای رد کردن موانع می‌رسد، استفاده از برنامه‌های تغییر آی پی می‌بااشد. اما برای کسانی که از طریق بازی کردن، درآمد کسب می‌کنند مناسب نمی‌باشد و همیشه با پینگ بالا و قطعی روبرو خواهند شد. این موضوع و مشکل بر درآمد آن‌ها و همچنین اعصاب و روان آن‌ها تاثیر می‌گذارد. از این رو بهتر است که از آی پی ثابت گیم استفاده کنید تا این مشکل برای شما هیچ موقع پیش نیاید و از بازی کردن لذت ببرید. پس افراد با استفاده از سرویس‌های کاهش پینگ بازی کینگ سرور می‌توانند مشکل سرعت و دسترسی را حل کنند.

از کجا ای پی ثابت گیم تهیه کنیم؟

سایت‌های زیادی در زمینه ارائه ای پی ثابت گیم وجود دارند که از طریق آن‌ها می‌توانید آی پی ثابت گیم تهیه کنید. اما آیا همه آن‌ها قابل اعتماد و دارایی پشتیبانی 24 ساعته می‌باشند و جوابگوی مشکلات کاربران خود می‌باشند؟ این‌ها سوالاتی است که شما باید پیش از خرید از وبسابت‌های ارائه دهنده آیپی ثابت گیم از خود بپرسید، چرا که بدون توجه به این موارد فقط سرمایه خود را از دست می‌دهید. کینگ سرور یکی از بزرگترین و بهترین وبسایت‌های ارائه دهنده سرویس‌های کاهش پینگ می‌باشد. با مراجعه به وبسایت کینگ سرور و مشاهده و خرید تعرفه‌های آن از پینگی کمتر از 30 لذت ببرید و حریفان خود را در بازی‌ها شکست دهید.

مزایای استفاده از آی پی ثابت گیم

مزایای استفاده از آی پی ثابت گیم

استفاده از سرویس‌های کاهش پینگ برای گیمرها و کاربران عادی مزیت‌های زیادی به همراه دارد. در ادامه این بخش از مقاله آی پی ثابت گیم به بررسی این مزایا برای شما عزیزان خواهیم پرداخت.

عدم قطعی

وقتی شما به سرورهای اختصاصی متصل می‌شوید تا زمانی که سرور دان نشود و از کار نیافتد، اتصال قطع نخواهد شد. اما زمانی که از سرویس‌های اشتراکی استفاده می‌کنید هر لحظه امکان قطع شدن شما در بازی‌های آنلاین وجود دارد.

انتقال فایل به راحتی

شرکت‌های بازی‌سازی دارای سرورهای مخصوص به خود در کشورهای مختلفی می‌باشند. افراد برای بازی کردن باید به این سرورها متصل شوند و هر چقد فاصله آن‌ها با سرورها کمتر باشد، سرعت بالاتری و پینگ پایین‌تری دارند. وقتی شما آی پی ثابت مجزایی برای خود خریداری می‌کنید، با این کار آی پی شما از ایران به کشور مورد نظر تغییر می‌کند و پینگ و انتقال فایل‌ها به راحتی پایین می‌آید.

سرعت بالا

سرورهای مجازی از سرعت بالایی برای بارگذاری دیتا و دانلود در حجم‌های بالا را دارند.

جمع بندی

بازی‌های آنلاین طرفداران زیادی در بین گیمرها دارند و روز به روز به تعداد آن‌ها افزوده می‌شود. این سبک از بازی به دلیل اینکه با دیگر گیمرها ارتباط دارید و امکان برقراری ارتباط از طریق ویس و چت وجود دارد، برای گیمرها بسیار جذاب می‌باشد. اما گیمرهای بازی‌های آنلاین با مشکلات بسیار زیادی همراه می‌باشند که از مهم‌ترین آن‌ها پینگ و پکت لاس می‌باشد. این دو مورد را در بالا برای شما عزیزان توضیح دادیم و برای رفع این مشکل می‌توانید آی پی ثابت گیم تهیه کنید. با تهیه آی پی ثابت گیم شما به راحتی می‌توانید به انواع بازی‌های تحریم شده نظیر For Honor و دیگر بازی‌های شرکت Ubisoft دسترسی پیدا کنید. ما در این مقاله سعی کردیم بخش‌های مختلف و مربوط به آی پی ثابت را برای شما توضیح دهیم و بهترین سرویس آی پی ثابت گیم را به شما عزیزان معرفی کردیم.