کینگ سرور | کاهش پینگ بازی > آی پی ثابت ترید | IP ثابت ترید | سرور مجازی ترید

سرورهای مجازی و سرویس آی پی ثابت برای ترید به یکی از بخش‌های کلیدی برای ترید کردن تبدیل شده است. چرا که بازار ارزهای دیجیتال این روزها بیش از پیش داغ‌تر و پردرآمدتر می‌باشد و برای ترید کردن و باقی ماندن در کورس رقابت بهتر است که IP ثابت ترید تهیه کنید. حالا شاید این سوال برای شما پیش آید که آی پی ثابت ترید یا سرور مجازی چیست؟ آی پی ثابت ترید یا سرور مخصوص ترید، آی پی شما را از کشور ایران به کشوری که آی پی آن را خریداری کرده‌اید، تغییر می‌کند. حال چرا ما نیاز به تهیه سرویس آی پی ثابت برای ترید داریم؟ در ادامه مقاله ما قصد داریم به همه سوالاتی که برای شما در زمینه خرید آی پی ثابت برای تجارت الکترونیک و ترید و بهترین آی پی ثابت برای ترید پیش می‌آید، پاسخ دهیم، از این رو ما را در ادامه این مقاله همراهی بفرمایید.

آی پی ثابت ترید چیست؟

آی پی ثابت ترید

کشور ایران از جانب بسیاری از کشورهای خارجی مورد تحریم قرار دارد که اجازه فعالیت برای کاربران ایرانی با آی پی ایران ممکن نمی‌باشد. از این رو ایرانیان نمی‌توانند با آی پی ایران به خرید و فروش ارزهای دیجیتال، تجارت الکترونیک و برخی بازی‌های کامپیوتری بپردازند. پس چاره و راه حل این مشکل چگونه می‌باشد؟ چه کارهایی باید صورت بگیرد تا ما بتوانیم به ترید کردن بپردازیم؟ در پاسخ به همه این سوالات باید گفت که شما برای این که بتوانید در صرافی‌هایی که ایران در لیست تحریم شده آن‌ها قرار دارد، فعالیت کنید، نیاز به تهیه آی پی ثابت ترید می‌باشید.

آی پی ثابت ترید چگونه عمل می‌کند که ما می‌توانیم در این صرافی‌ها فعالیت کنیم؟ با استفاده از سرویس آی پی ثابت برای ترید، آی پی شما از کشور ایران به کشوری دیگر تغییر می‌کند و به راحتی می‌توانید به عنوان کاربری غیرایرانی در صرافی‌های مختلفی فعالیت کنید.

از کجا IP ثابت ترید تهیه کنیم؟

شرکت‌ها و وبسایت‌های متعددی وجود دارند که از آن‌ها می‌توانید آی پی ثابت ترید ارز دیجیتال خریداری کنید. اما آیا سرویسی که ارائه می‌دهند از کیفیت و قیمت خوبی برخوردار می‌باشد یا اینکه تا چه اندازه مطمئن می‌باشند؟ در جواب به این سوالات باید گفته که وبسایت کینگ سرور ارائه دهنده بهترین و ارزان ترین پکیج تریدر حرفه ای می‌باشد. این سرویس را می‌توان به عنوان بهترین آی پی ثابت برای ترید در نظر گرفت، چرا که با خیال راحت و بدون نگرانی می‌توانید به ترید کردن در صرافی‌های خارجی بپردازید. همانطور که می‌دانید، صرافی بایننس که بزرگترین صرافی دنیای ارزهای دیجیتال می‌باشد، اجازه فعالیت به کاربران ایرانی را نمی‌دهد.

از این رو چیزی بالغ بر 80 درصد ایرانیانی که در بازار ارزهای دیجیتال مشغول به کار می‌باشند در این صرافی حساب دارند. این افراد با استفاده از سرور مجازی ترید و خرید آی پی ثابت برای تجارت الکترونیک و ترید به راحتی در این صرافی فعالیت می‌کنند.

آی پی ثابت رایگان هم داریم؟

آی پی ثابت ترید

سرور مجازی ترید رایگان نیز وجود دارد، اما استفاده از آن‌ها را ما به شما پیشنهاد نمی‌کنیم. چرا که ممکن است در عین واحد چند نفر به آن IP ثابت ترید متصل باشند و سبب خلال و اشکال در زمان ترید کردن شما رخ دهد. از همه مهم‌تر ممکن است صرافی تشخیص دهد که IP شما مربوط به کشورهای تحریم شده می‌باشد و حساب کاربری شما به کل مسدود کند. اگر صرافی حساب کاربری شما را مسدود کند به منزله از دست دادن تمام دارایی‌های شما می‌باشد. لذا بهتر است که از سرویس آی پی ثابت برای ترید استفاده کنید تا به خیالی راحت و بدون دغدغه نگرانی به خرید و فروش ارزهای دیجیتال بپردازید.

دیگر کاربردهای آی پی ثابت

آی پی ثابت علاوه بر این که در بازار ارزهای دیجیتال بسیار مفید می‌باشد، در بخش بازی‌های کامپیوتری نیز کاربرد دارد. چرا که شما با اتصال به یک آی پی ثابت لوکیشن و آی پی خود را تغییر می‌دهید و می‌توانید از مزیت‌های مختلفی برخوردار شوید. به عنوان مثال برای استفاده از یکی از Game Launcher به نام Epic Game شما نیاز به استفاده از برنامه‌های تغییر آی پی می‌باشید. اما برنامه‌های تغییر آی پی از سرعت و کانشکن خوبی برخودار نمی‌باشند و امکان قطع شدن به هنگام بازی بالا می‌باشد. از این رو اگر از سرور مجازی استفاده کنید، به راحتی می‌توانید به این Game Launcher متصل شوید و از تخفیفات و گیم‌های رایگانی که هر هفته قرار می‌دهد، استفاده کنید. کاربرد دیگر سرور مجازی ترید در بازار فارکس می‌باشد، استفاده از بازار فارکس نیز، نیازمند داشتن VPS یا سرور مجازی ترید می‌باشد.

چرا که شما باید در لحظه سهام شرکت‌های مختلف را خریداری و یا بفروش برسانید. از این رو اگر کمی تعلل کنید، امکان دارد که آن مهلت خرید آن سهام تمام شود یا در هنگام خرید دچار مشکل شوید و خرید شما به صورت کامل انجام نشود. از این رو بیشتر کسانی که در دنیای ارزهای دیجیتال و بازار جهانی فارکس فعالیت دارند، دارای حداقل یک سرور مجازی ترید یا آی پی ثابت ترید ارز دیجیتال می‌باشند.

ویژگی های خرید سرور مجازی کینگ سرور(VPS)

ویژگی سرور مجازی ترید

خرید سرور مجازی ترید ویژگی‌های زیادی دارد که در ادامه قصد داریم شما را با آن‌ها آشنا کنیم. دانستن این ویزگی‌ها به شما کمک می‌کند تا با دیدی باز، سرور مجازی خریداری کنید.

  • ترافیک نامحدود: IP ثابت ترید ارز دیجیتال، بدون محدودیت ترافیک می‌باشد و شما بدون هیچ نگرانی و با ترافیک نامحدود و رایگان می‌توانید به ترید ارز دیجیتال بپردازید.
  • دو کاربره: شما با خرید IP ثابت ترید از وبسایت کینگ سرور می‌توانید در یک زمان دو کاربر را به آن متصل نمایید.
  • فعال سازی بر روی همه دستگاه‌ها: قابلیت استفاده بر روی TV، کنسول‌های بازی، رمز نگاری شده، قابلیت کیل سوییچ و حجم نامحدود
  • قیمتی ارزان در مقایسه با سایر رقبا: ما در کینگ سرور سعی بر این داشتیم که سرورهای مجازی قدرتمندی را با قیمت‌های بسیار مناسبی برای شما عزیزان عرضه کنیم.
  • قابلیت استفاده بر روی همه صرافی‌ها: شما با خرید آی پی ثابت برای تجارت الکترونیک و ترید به راحتی می‌توانید در صرافی‌هایی نظیر بایننس و کوین بیس فعالیت کنید.
  • سرعت بالای سرورها: تنها با کلیک کردن، ترید شما در کسری از ثانیه انجام می‌شود و اطلاعات از سمت شما به صرافی ارسال می‌شود. از همه مهم‌تر با آی پی ثابت، پینگی کمتر از 40 را در بازی‌های کامیپوتری تجربه کنید.
  • امنیت و ایمنی بالا: پس از خریداری پکیج تریدر حرفه ای به شما یوزرنیم، پسووردی و آی پی ثابتی داده می‌شود که تا زمانی که این 3 مورد در اختیار دیگران قرار نگیرد، اطلاعات شما امن و ایمن می‌باشد.
  • پشتیبانی تمام وقت: تیم پشتیبانی ما در برخلاف دیگر وبسایت‌ها و شرکت‌های فروش سرور مجازی ترید، از طریق اینستاگرام، تلگرام و واتس اپ با مشتریان خود ارتباط برقرار می‌کند.
  • محدود نبودن سرورها به ترید: سرویس آی پی ثابت برای ترید کینگ سرور شما را محدود به استفاده برای ترید نمی‌کند و همانطور که قبلاً بیان کردیم شما می‌توانید با استفاده از سرور مجازی، پینگ خود را در بازی‌ها کاهش دهید و به راحتی از سایت‌های الکترونیک ارزی استفاده کنید.
  • عدم قطعی: سرورهایی که از جانب ما ارائه می‌شوند، دارای سیستم‌هایی قدرتمند و با پردازشگرهای بالایی می‌باشند که هیچگاه قطعی را تجربه نخواهید کرد.

سوالات متداول

بهترین آی پی ثابت برای کوکوین چیست؟

آی پی ثابت‌های متعددی برای خریداری وجود دارند که همگی برای ترید در کوکوین مناسب می‌باشند. اما بهترین آی پی ثابت برای کوکوین و دیگر صرافی‌های ارز دیجیتال، پیکیج تریدر حرفه ای می‌باشد که شما می‌توانید آن را در بخش تعرفه‌های وبسایت کینگ سرور مشاهده و خریداری کنید.

بهترین سایت خرید آی پی ثابت ترید چیست؟

وبسایت کینگ سرور بهترین سایت خرید آی پی ثابت ترید ارز دیجیتال می‌باشد که پشتیبانی 24 ساعته را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. اکثر افرادی که سرویس‌های مجازی ترید را خریداری نموده‌اند از سرویس‌ها راضی بوده‌اند و هیچ کدام دچار قطعی و مشکل نشده‌اند.

امکان شناسایی کاربران ایرانی با IP ثابت ترید وجود دارد؟

خیر، وقتی شما به یک سرور مجازی متصل می‌شوید، به این صورت می‌باشد که شما فردی هستید که در خارج از ایران زندگی می‌کنید. بنابراین به هیچ عنوان امکان شناسایی کاربران ایرانی که از سرور مجازی ترید استفاده می‌کنند، نمی‌باشد.

سرور مجازی کدامیک از کشورها بهتر می‌باشد؟

هر چه فاصله شما با کشوری که IP ثابت آن را تهیه کرده‌اید کمتر باشد، سرعت و بازدهی آن سرور مجازی بیشتر خواهد بود. در حال حاظر کشورهای اروپایی نظیر آلمان و سوئیس دارای بهترین آی پی ثابت برای ترید می‌باشند.

آیا از همه کشورها می توان آی پی ثابت تهیه کرد؟

بله، امکان تهیه سرور مجازی یا VPS از همه کشورهای خارج از ایران وجود دارد. اما همانطور که بیان کردیم، هرچه فاصله شما با کشوری که IP آن را تهیه کرده‌اید کمتر باشه، سرعت بیشتر خواهید داشت.

آی پی ثابت ترید برای گوشی هم استفاده می‌شود؟

بله،امکان نصب سرور مجازی ترید بر روی همه دستگاه‌ها از جمله گوشی امکان پذیر است.

نحوه خرید آی پی ثابت ترید چگونه است؟

برای خرید آی پی ثابت ترید، به صفحه تعرفه‌های وبسایت کینگ سرور وارد شوید. سپس بر روی پکیج تریدر حرفه ای کلیک کنید و در صفحه جدید، مدت زمانی که قصد استفاده از این پکیج را دارید، انتخاب نمایید. پس از خریداری شما می‌توانید اطلاعات مربوط به خرید خود را در پنل کاربری خود مشاهده نمایید.

جمع بندی

بازار ارزهای دیجیتال یکی از پردرآمدترین بازارهای مالی دنیا می‌باشد که بسیاری از ایرانیان در حال کسب درآمد از آن می‌باشند. اما مشکلی که پیش روی همه آن‌ها می‌باشد، قرار داشتن ایران در لیست کشورهای تحریم شده برخی از صرافی‌های دنیا می‌باشد. آی پی ثابت ترید این ویژگی را به کاربران ایرانی می‌دهد که بدون نگرانی به ترید کردن ارزهای دیجیتال بپردازند. از همه مهم‌تر دیگر نیازی نمی‌باشد که نگران لو رفتن هویت ایرانی خود باشید. چرا که اگر در صرافی‌هایی نظیر بایننس هویت شما فاش شود، حساب کاربری شما مسدود و تمام دارایی‌های شما مصادره و به صرافی بایننس تعلق می‌گیرد. بنابراین برای این که در صرافی بایننس یا دیگر صرافی‌ها، حساب کاربری داشته باشید و به راحتی بتوانید در آن ارز دیجیتال خرید و فروش کنید، خرید آی پی ثابت برای ترید بهترین راه می‌باشد.